STAVBYVEDOUCÍ – zaměřeno na MOSTY

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Stavebnictví,
Lokalita: Liberecký,
Město: Liberec
Hledáme:Muže i ženy

Máte praxi s řízením dopravních staveb?

Nebo snad dokonce přímo se stavbou mostů?

A rádi byste své zkušenosti zužitkovali a podíleli se na zajímavých projektech?

Pokud souhlasně přikyvujete, bude tato nabídka přímo pro Vás.

Aktuálně hledám zkušené vedoucí mostních staveb pro fajn firmu v Liberci.

POPIS POZICE

– řízení výstavby na svěřených stavebních zakázkách

– ekonomické řízení svěřených staveb

– odpovědnost za dodržení stanovené nákladové ceny

– vystavovaní a vyhodnocování úkolových listů

– sestavování harmonogramů a technologických postupů výstavby

– zajišťování dodržování harmonogramu stavby

– jednání s investory a subdodavateli v rámci stavby

– zpracování výstupů pro vedení společnosti

PROFIL KANDIDÁTA

– min. SŠ vzdělání stavebního směru

– relevantní praxe v řízení mostních, příp. dopravních staveb

– autorizace v oboru pozemní, příp. dopravní stavby velkou výhodou

– případně ochota a možnost (potřebná praxe) si autorizaci dodělat

– schopnost samostatného řízení

– softskills potřebné pro řízení projektu

– flexibilita a pracovní nasazení

NABÍZÍME

– výhody stabilní firmy

– zodpovědnou vedoucí pozici

– realizace zajímavých staveb

– 5 týdnů dovolené

– stravenky

– Multisport karta / Flexi pass

– příspěvky na penzijní/životní pojištění

– permanentky na kulturní a společenské akce

– firemní setkání a akce

Jestli-že Vás nabídka zaujala a rádi byste se dozvěděli více, neváhejte se na mě obrátit.

KONTAKT

Lucie Rejmanová
lucie.rejmanova@manpower.cz
+420725858069