´
ManpowerGroup

Recruiter – specialista náboru v Plzni

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Personalistika a HR,
Lokalita: Plzeňský,
Město: Plzeň
Hledáme:Muže i ženy

Pracujte v týmu skvělých lidí pro ManpowerGroup, jedničku na trhu personálních agentur! U nás vás čeká práce, při které budete v neustálém kontaktu s kandidáty i našimi klienty!

Baví vás výzvy, nábor zaměstnanců, každodenní telefonická a emailová komunikace? Jste samostatná, asertivní a přátelská osobnost? Pak hledáme právě vás!

Rozšiřte naše řady! Pošlete nám životopis a motivační dopis. Čeká vás mzda s motivační bonusovou složkou, kancelář v centru Plzně, možnost občasného home office, pravidelná školení, jazykové kurzy, teambuildingy a další zaměstnanecké benefity.

POPIS POZICE

Každý den se budete věnovat především recruitmentu a komunikaci s našimi klienty. Čeká vás aktivní vyhledávání kandidátů a jejich oslovování s různými pracovními pozicemi. Nejčastěji budete kandidáty vyhledávat v naší interní databázi a na sociálních sítích jako je LinkedIn a Facebook, kde je budete oslovovat s pracovními nabídkami. Po pohovoru budete doporučovat ty nejvhodnější kandidáty našim klientům a také se budete snažit umístit vhodné kandidáty ke klientům potencionálním. Součástí pozice je rovněž vyhledávání obchodních příležitostí na trhu práce. 

PROFIL KANDIDÁTA

Měl/a byste být..:

– komunikativní (telefonická i osobní komunikace je na této pozici alfa omegou)

– enegická a dravá osobnost s obchodním duchem

– samostatný a asertivní zaměstnanec

 

..a mít:

– chuť učit se nové věci

– drive

– ŘP skupiny B (a nebát se jezdit:)

NABÍZÍME

– příjemné a moderní pracovní prostředí v centru Plzně

– množství benefitů: stravenky, týden dovolené navíc, možnost práce na home office, sick days, Multisport karta, Cafeterie, jazykové kurzy, notebook a mobilní telefon k soukromým účelům a další

– nástup 1/2021

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete mi, prosím, váš životopis s fotografií a krátký průvodní dopis.

 

KONTAKT

Regina Plojharová
Regina.Plojharova@manpowergroup.cz

  Doporuč kamaráda a získej 3.000 Kč

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě tedy v tzv. generickém maskulinu. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.