Výrobní inženýr/ka pro nové technologie

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Elektro a automatizace, Výroba a vývoj,
Lokalita: Plzeňský,
Město: Plzeň

Baví tě automatizace a líbilo by se ti mít na starost zavádění nových, moderních technologií do výroby?

Ať už zkušenosti máš nebo jsi čerstvě po škole, určitě zkus svou šanci!

POPIS POZICE

  • Zavádění nových a moderních technologií do výrobního procesu
  • Automatizování výroby (roboty, vizuální inspekce, atd.)
  • Vyhledávání a vytváření specifikací pro nákupování těchto strojů
  • Komunikace s dodavateli
  • Komunikace v angličtině s dodavateli, kolegy a středním managementem

  • Vysoškolské vzdělání zaměřené na elektro nebo strojírenství
  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • Uživatelská znalost PC, velkou výhodou jsou programy typu AutoCAD atd.
  • Komunikativní znalost angličtiny

NABÍZÍME

  • Férová mzda na základě dosavadních zkušeností
  • Náborový příspěvek 20.000Kč po zkušební době
  • 13.mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Dotované závodní stravování
  • Jazykové kurzy
  • Kafeterie
  • Možnost dalšího profesního růstu
  • Pravidelné navyšování mzdy
  • Jisté místo ve stabilní, nadnárodní společnosti

Vzhledem k vánoční dovolené se Vám ozveme až po Novém roce. Přejeme Vám veselé Vánoce a šťastný nový rok.

KONTAKT

Vojtěch Dítě
Vojtech.Dite@manpower.cz
+420 703 865 307