Technický obchodní zástupce formou HO

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Obchod,
Lokalita: Jihomoravský,

Stabilní společnost celosvětově patřící k předním výrobcům kvalitních brusných prostředků, přijme do svého týmu nového kolegu, který bude mít svěřený region od Olomouce až po Břeclav. Takový kolega by měl být technicky založený, měl by mít zkušenosti z obchodu a musí mít rád cestování.

POPIS POZICE

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • Akvizice – aktivní získávání nových zákazníků a projektů
  • Péče o stávající zákazníky
  • Plnění obchodních aktivit a prodejních cílů ve svěřeném regionu
  • Identifikace nových obchodních příležitostí a jejich správa
  • Příprava nabídek
  • Monitoring konkurence
  • Pravidelný reporting

PROFIL KANDIDÁTA

Jak si Vás představujeme?

  • Velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Příjemné a reprezentativní vystupování
  • Flexibilita
  • Řidičák sk. B – aktivní řidič
  • Zkušenosti z obchodu v oblasti techniky

NABÍZÍME

A co za to nabízíme?

  • Práce formou Home Office (k dispozici kancelář v Brně)
  • Auto i pro soukromé účely
  • Motivující mzda + bonusy
  • Telefon
  • Notebook
  • Tiskárna
  • Nástup možný ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, tak neváhejte a dejte mi o sobě vědět ideálně prostřednictvím e-mailu: sara.nechutova@manpower.cz. Budu se těšit!

KONTAKT

Sára Nechutová
sara.nechutova@manpower.cz
+420 773 769 208