Plánovač výroby

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Doprava a logistika, Výroba a vývoj,
Lokalita: Karlovarský,
Město: Cheb

Výrobní závod Nexans Power Accesories Czech Republic, jehož hlavní náplní je výroba a prodej kabelových armatur, výroba a prodej kabelových souborů NN i VN a dalšího kabelového příslušenství hledá nové kolegy na pozici Plánovač výroby do nové výrobní haly v Chebu!

POPIS POZICE

– Plánování výroby, optimalizace výrobních dávek, výrobního toku, fokus na efektivitu
– Kontrola dodržování kvality a plnění termínů
– Plánování materiálu a komunikace s dodavateli
– Spolupráce s různými odděleními společnosti

– Zkušenost na obdobné pozici (plánování výroby, plánování materiálu)
– Komunikativní anglický jazyk (pravidelná komunikace)
– Zkušenost s elektro-výrobou výhodou
– Velmi dobré komunikační dovednosti
– Znalost Excel, Word

NABÍZÍME

– Velmi zajímavé platové ohodnocení
– 5 týdnů dovolené
– Příspěvek na stravování
– Mobilní telefon i k soukromým účelům
– Možnost vzdělávání
– Další benefity se dozvíte na osobním setkání

KONTAKT

Lukáš Filipec
lukas.filipec@manpower.cz
+420 725 079 633