Stavební mistr – rodinná atmosféra

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Stavebnictví,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno

Stavební společnost, která navazuje na tradice rodinné stavební firmy, a která vše staví především na spokojených zákaznících, důvěře a poctivé práci, chce nyní rozšířit svojí dobrou partu o dalšího člena na pozici stavebního mistra.

Pokud vyznáváte stejné hodnoty, nevadí Vám cestování v rámci Jihomoravského kraje a máte praxi z obdobné pozice, tak mi o sobě dejte vědět a probereme více detailů!

POPIS POZICE

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Řízení realizace pozemních staveb
  • Zajištění plynulosti výstavby a pracovních postupů
  • Zajištění BOZP na stavbách
  • Řízení vlastních zaměstnanců a subdodavatelů

PROFIL KANDIDÁTA

Jak si Vás představujeme?

  • SŠ/VŠ stavebního směru
  • Prokazatelná praxe na pozici mistr – alespoň 5 let
  • ŘP. Skupiny B – aktivní řidič (cestování po JM kraji)
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • Autorizace v oboru pozemních staveb výhodou

NABÍZÍME

Jaká bude Vaše odměna?

  • Pracovní poměr na plný úvazek
  • Nástup možný ihned
  • Odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností
  • Bonusová složka mzdy
  • Mobilní telefon, notebook a služební vozidlo – vše co je k práci potřeba
  • Vzdělávací kurzy, školení a semináře
  • Na dalších benefitech se domluvíte

V případě, že Vás tato pracovní nabídka zaujala, tak mi o sobě dejte vědět prostřednictvím e-mailu sara.nechutova@manpower.cz. Budu se těšit na Váš kontakt!

KONTAKT

Sára Nechutová
sara.nechutova@manpower.cz
+420 773 769 208