Palič – CNC laser

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Řemeslné a kvalifikované technické práce,
Lokalita: Plzeňský,
Město: Zruč-Senec

Pro malou, rodinnou strojírenskou společnost v těsné blízkosti Plzně hledáme zkušeného paliče CNC laserem, který má zkušenosti se stroje značky TRUMPH.

POPIS POZICE

  • Nástup rovnou do kmene společnosti
  • Ovládání a nastavování CNC laseru
  • Vypalování dle palícího plánu
  • 2 směny – ranní a odpolední
  • Zastávka v těsné blízkosti pracoviště

PROFIL KANDIDÁTA

  • Zkušenosti s pálením na stroji značky TRUMPH
  • Spolehlivost a chuť pracovat
  • Ochota pracovat na dvě směny

NABÍZÍME

  • Mzda 25.000 – 30.000Kč
  • Obědy zdarma
  • Smlouva rovnou na dobu neurčitou
  • Jisté místo ve stabilní, české společnosti

KONTAKT

Vojtěch Dítě
Vojtech.Dite@manpower.cz
+420 703 865 307