Nástup IHNED – Operátor extruzní linky – zpracování výrobků z plastů HRANICE

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Manuální práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Olomoucký,
Město: Hranice

Pro celosvětově uznávanou společnost, předního výrobce komponentů pro automobilový průmysl v Hranicích, hledáme šikovného Operátora extruzní linky – obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastů. U nového kolegy nás potěší  kombinace zodpovědnosti, praxe z gmárenského průmyslu a technická zdatnost.

U nás podpoříme Tvůj růst a motivujeme lákavými bonusy.

Těšíme se na životopis!

POPIS POZICE

  • zodpovědnost za část linky a za kontrolu vytlačeného profilu
  • zodpovědnost za ukládání profilů – z manipulačního stolu do palety, včetně přípravy palety, pomoc při nastavování linky

PROFIL KANDIDÁTA

  • ideálně zkušenosti z gumárenského průmyslu
  • hledáme uchazeče s technickou znalostí, selským rozumem a zodpovědným přístupem
  • manuální zručností, fyzickou zdatností, logickým myšlením
  • odborné vyučení bez maturity
  • práce ve třísměnném provozu

NABÍZÍME

  • nadstandardní příplatky za práci přesčas 50% – 70%
  • příspěvek na stravování a občerstvení na pracovišti
  • týden dovolené navíc
  • další nadstandardní příplatky (práce v noci, odpolední směny, víkendy)
  • docházkový bonus 800 Kč
  • měsíční bonus 1 500 Kč a více
  • odměny za pracovní a životní výročí, dárcovství krve
  • zaměstnanecké programy na podporu zdraví (vitamíny, očkování proti chřipce, sportovní aktivity), firemní akce
  • dlouhodobou pracovní perspektivu
  • práci v čistém a přátelském prostředí

KONTAKT

Renáta Kolárová
renata.kolarova@manpower.cz
+420 602 559 383