Lehká manuální práce kompletace výrobku, s bonusem až 7 000 Kč za nástup

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Manuální práce, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno

Společnost zabývající se telekomunikačními technologiemi, která zajišťuje optické a bezdrátové technologie pro soukromé i veřejné objekty, nabízí pracovní pozici Operátora/ky ve výrobě.

POPIS POZICE

Nenáročná práce, která nevyžaduje zkušenosti ve výrobě.

Operátor/ka výroby se zabývá kompletací výrobků, různorodou manipulací s optickými vlákny a drobnými segmenty, zapojováním do konektorů v Brně Tuřany.

PROFIL KANDIDÁTA

Vítána je manuální zručnost a dobrý zrak.

Pak už nebrání nic, aby jste se mohli zapojit do kolektivu, vše důležité pro výrobu Vás zaučíme.

NABÍZÍME

Nabízíme stabilní zaměstnání na hlavní prac. poměr a k tomu:

– mzdu od 120 Kč/h

– nástup možný do týdne,

– 25 dnů dovolené,

– přátelský kolektiv na pracovišti,

– možnost týdenních záloh,

a jiné.

Kontaktujte nás prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, nebo volejte na tel. 530 506 987.

KONTAKT

Ilona Hubáček
ilona.hubacek@manpower.cz