STROJNÍK

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Manuální práce, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Olomoucký,
Město: Olomouc
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

Pro firmu sídlící přímo v Olomouci hledáme strojníky na BHS.

Vaši činnosti bude:
– nastavení a obsluha stroje,
– odpovědnost za výrobní proces,
– podílení se na údržbě stroje.

Před nástupem proběhne prohlídka firmy, kde Vám vše ukáží a vysvětlí.

PROFIL KANDIDÁTA

– ochota práce na 3 směny
– oceníme předchozí zkušenosti na obdobné pozici

NABÍZÍME

– týden dovolené navíc
– výborná dopravní dostupnost, pokud jste z okolí, tak i pěšky
– mzda od 23 000 + další příplatky, bonusy
– příspěvky na dopravu
– příspěvky na stravování – na výběr až z 8 obědů
– mzda vždy k 15-tému

A další, pokud máte zájem o více informací, pošlete Váš životopis. 🙂

KONTAKT

Petra Urbaczková
petra.urbaczkova@manpower.cz
+420 725 807 360