Montér v příjemném prostředí! Ranní/odpolední směna, stravenky

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Manuální práce,
Lokalita: Liberecký,
Hledáme:Muže i ženy

Máte zájem o práci v mladém kolektivu?

Máte zkušenosti na obdobné pozici nebo vyučení v oboru zámečník?

Dejte mi o sobě vědět!

POPIS POZICE

– obrábění dílů dle výkresové dokumentace

– vytváření a úprava programů

– příprava a manipulace s materiálem

– měření, kontrola a odhlašování provedené práce

– příprava, kontrola a údržba nástrojů

– zpracování dokumentace

– běžná údržba zařízení

PROFIL KANDIDÁTA

– SOU – výuční list (obor zámečník)

– praxe výhodou

– manuální zručnost, pečlivost

– jeřábnický, vazačský průkaz, průkaz VZV (vše výhodou)

– orientace ve výkresové dokumentaci

– práce na 2 směny (ranní a odpolední, 8 hodin denně)

NABÍZÍME

– práci na hlavní pracovní poměr v rozvíjející se zahraniční společnosti se sídlem v liberecké Průmyslové zóně – JIH

– zázemí stabilní nadnárodní společnosti

– 13. a 14. plat

– 5 týdnů dovolené

– závodní stravování s příspěvkem

– příspěvek na penzijní připojištění

– pravidelné vzdělávání

– systém dalších finančních i nefinančních benefitů

Zaujala Vás tato pozice? Nebo k ní máte ještě nějaký dotaz?

Pošlete mi svůj životopis na katerina.gold@manpower.cz!

KONTAKT

Kateřina Gold
katerina.gold@manpower.cz
+420 602 692 089