Lakýrník ve výrobě

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Řemeslné a kvalifikované technické práce,
Lokalita: Středočeský,
Město: Slaný

Pro našeho klienta, který je silným hráčem na výrobním trhu, hledáme do jeho závodu ve Slaném lakýrníka mokrou cestou. Rád si pohovořím i s člověkem, který si stříká doma auta pro radost atd.

POPIS POZICE

  • Lakování kovových nástaveb mokrou cestou v lakovací lince
  • Lakování základního a vrchního laku
  • K dispozici všechny potřebné ochranné pomůcky pro bezpečné lakování
  • Práce na 3 směny – pondělí až pátek
  • Nástup rovnou do kmene

  • Zkušenosti s mokrým lakováním, klidně i mimo výrobní sektor
  • Spolehlivost a zodpovědnost
  • Ochota pracovat na 3 směny

NABÍZÍME

  • Mzda na základě požadavku a zkušeností – není limitována!
  • Náborový příspěvek 20.000Kč
  • Po většinu roku nadstandartní příplatky za směny
  • Příplatky za pohotovost
  • 13. mzda
  • 25 dní dovolené
  • Až 3 sick day – načítá se za dobu bez absencí
  • Dotované jídlo v kantýně – cena jídla 15-25Kč
  • Příspěvek na dopravu podle vzdálenosti
  • Příspěvek 400Kč na penzijní připojištění
  • Smlouva rovnou na dobu neurčitou
  • Vzdělávací kurzy
  • Firemní akce

KONTAKT

Vojtěch Dítě
Vojtech.Dite@manpower.cz
+420 703 865 307