ACCOUNT DIRECTOR V MARKETINGOVÉ AGENTUŘE

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Marketingová komunikace a PR,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Jedna z největších a nejúspěšnějších marketingových agentur v Česku, ale i ve světě, hledá nového kolegu/kolegyni na pozici Account Director, který/á povede tým account manažerů.

POPIS POZICE

Co budete mít na starosti?

  • Vedení, rozvoj týmu Accout managerů (cca 3 lidé)
  • Spolupráci s týmem na projektech pro klienty od zadání až po realizaci
  • Pravidelnou komunikaci s klienty
  • Komunikaci a spolupráci s ostatními firemními odděleními
  • Budget management, time management

PROFIL KANDIDÁTA

Je třeba mít …

  • Zkušenosti z marketingové agentury na pozici Senior Account Manager nebo Account Director
  • Komplexní marketingový background (ATL, BTL, digital)
  • Zkušenosti s vedením týmu, příp. juniorních kolegů
  • AJ na pokročilé úrovni
  • Vynikající prezentační, organizační a komunikační schopnosti

NABÍZÍME

Můžete se těšit na:

  • HPP, nástup dle Vašich možností
  • Platové ohodnocení dle Vašich zkušeností
  • Bonusy
  • Home office
  • 25 dní dovolené
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Cafeterii
  • Sick days
  • Dog-friendly office
  • Lokalita: centrum Prahy

KONTAKT

Ľubomíra Rybošová
lubomira.rybosova@experis.cz
+420 733 165 052