CONTENT TEAM LEAD

Typ úvazku: Plný úvazek, IČO/Živnost,
Obor: Marketingová komunikace a PR,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Mladá, ale za to super rozjetá, digitální agentura hledá nového kolegu/kolegyni do svého týmu na pozici CONTENT TEAM LEAD.

POPIS POZICE

Co bude tvou pracovní náplní?

  • Vedení, rozvoj a motivace kolegů z oddělení content marketingu (cca 8 lidí)
  • Odpovědnost za pravidelnost a smysluplnost contentu & výsledky
  • Reporting
  • Případné podílení se na přípravě contentu 🙂

PROFIL KANDIDÁTA

Tvůj profil:

  • Hledáme člověka, který má za sebou zkušenosti z více oblastí online marketingu – SEO, PPC, sociální sítě nebo copywriting.
  • Jelikož se jedná o vedoucí pozici, je nezbytné, abyste měl/a zkušenosti s vedením týmu/juniorních kolegů.
  • Jsi přátelská, empatická, občas asertivní, ale hlavně zodpovědná osoba.

NABÍZÍME

Na co se můžeš těšit?

  • Práci na HPP/IČO dle domluvy
  • Platové ohodnocení dle tvých zkušeností
  • Nástup dle tvých možností
  • Flexibilní pracovní dobu & home office
  • Mladý, mega přátelský kolektiv
  • Kanceláře přímo v centru Prahy

KONTAKT

Ľubomíra Rybošová
lubomira.rybosova@experis.cz
+420 733 165 052