SAP konzultant

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: IT konzultace, IT správa, Výroba a vývoj,
Lokalita: Královéhradecký, Pardubický,
Město: Vamberk
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

Orientujete se v programu SAP? Máte zkušenosti s implementací jeho modulů do výrobního procesu? Máte analytické myšlení a nebojíte se komunikovat se zahraničními kolegy?

Pro nadnárodní výrobní společnost hledám nového IT kolegu na implementaci modulů SAP – jedná se o dlouhodobou spolupráci!!!

Náplň práce:

– implementace SAP modulů

– komunikace se zahraničním implementačním týmem

– testování nasazených systémů

– vyhodnocování problémů a jejich náprava

– podpora uživatelů v provozu

PROFIL KANDIDÁTA

– SŠ/VŠ vzdělání (IT, technické)

– znalost programu SAP a jeho modulů

– zkušenosti s implementací systémů

– komunikativní AJ

– schopnost týmové mezinárodní spolupráce

– organizační schopnosti a pečlivost

NABÍZÍME

 – zajímavé finanční ohodnocení

– 5 týdnů dovolené, 3 sickdays

– zaškolení a další odborné vzdělávání

– příspěvek na penzijko, pojištění odpovědnosti

– stravenky, flexipassy, firemní tarify…

Zaujala Vás nabídka? Pak neváhejte a zasílejte Vaše životopisy!

KONTAKT

Barbora Sýkorová
barbora.sykorova@manpower.cz
+420 727 807 686