Operátor výroby

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Manuální práce,
Lokalita: Karlovarský,
Město: Cheb

Výrobní závod Nexans Power Accesories Czech Republic, jehož hlavní náplní je výroba a prodej kabelových armatur, výroba a prodej kabelových souborů NN i VN a dalšího kabelového příslušenství hledá nové kolegy na pozici Operátor výroby do nové výrobní haly v Chebu!

POPIS POZICE

– Provádění montážních práci dle zakázek
– Kompletace a balení zakázek
– Kontrola výrobních zakázek v souladu s pracovním postupem a směrnicemi kvality
– Obsluha strojů ve výrobě

PROFIL KANDIDÁTA

– Zkušenosti na obdobné pozici
– Velmi dobrá manuální zručnost
– Uživatelskou znalost PC
– Zkušenost s elektro-výrobou výhodou, ne podmínkou

NABÍZÍME

– zajímavá mzda – přesné informace při prvním kontaktu
– prémie
– stravenky
– 25 dnů dovolené
– Práce v klimatizovaném a čistém prostředí

KONTAKT

Lukáš Filipec
lukas.filipec@manpower.cz
+420 725 079 633