Administrativa – Správce kmenových dat – junior

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Administrativa, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, IT konzultace,
Lokalita: Jihočeský,
Město: České Budějovice

Hledáme vhodného kandidáta, který pozitivně přispěje ke zlepšení globálních procesů v systému SAP výrobní společnosti díky podpoře, správě dat a komunikaci v rámci celé organizace. Tato pozice nabízí kandidátům velký růstový potenciál.

POPIS POZICE

– Technická činnost vyžadující přímou komunikaci s informačními systémy (IS) a interním týmem

– Podpora a monitorování integrace dat mezi různými systémy ERP

– Identifikace a implementace vylepšení procesu a měření / hlášení kvality dat v prostředí více systémů společnosti

– Interní podpora týmu pro kmenová data, podpora projektů

– Zlepšení kvality dat

– Bakalářské vzdělání nebo relevantní zkušenost s integrací dat nebo správou dat

– Vynikající verbální a písemné komunikační dovednosti v angličtině (úroveň B2 nebo vyšší)

– Znalosti v aplikaci Excel, SAP nebo jiném systému ERP

– Logické myšlení, preciznost

– Vítané jsou zkušenosti z mezinárodního prostředí

– Schopnost pracovat samostatně a dodržovat termíny

– Aktivní přístup k řešení problémů

NABÍZÍME

– Příležitost být součástí globálního týmu mezinárodní společnosti

– Moderní kanceláře a podporující kolektiv

– Nadstandardní finanční ohodnocení dle zkušeností

– Možnost odborného vzdělávání a profesního růstu

– Příspěvek na stravné

– Příspěvek na dopravu

– 5 týdnů dovolené

– Flexibilní pracovní dobu

– Jazykové kurzy

KONTAKT

Marie Valentová
marie.valentova@manpower.cz
+420 727 924 395