Správa dat / Data management – SAP

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Administrativa, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, IT konzultace,
Lokalita: Jihočeský,

Hledáme vhodného kandidáta se zálibou v datech, s logickým myšlením, chápáním souvislostí a  znalostí angličtiny.

Pokud jsou čísla a databáze Vaší vášní, nabídneme Vám v rámci mezinárodní společnosti možnost velkého profesního růstu.

Dejte nám o sobě vědět!

POPIS POZICE

– Technická činnost vyžadující přímou komunikaci s informačními systémy (IS) a interním týmem

– Podpora a monitorování integrace dat mezi různými systémy ERP

– Identifikace a implementace vylepšení procesu a měření / hlášení kvality dat v prostředí více systémů společnosti

– Interní podpora týmu pro kmenová data, podpora projektů

– Zlepšení kvality dat

– Bakalářské vzdělání nebo relevantní zkušenost s integrací dat nebo správou dat

– Vynikající verbální a písemné komunikační dovednosti v angličtině (min. úroveň B2)

– Výhodou znalost SAP nebo jiného ERP systému

– Pokročilá znalost MS Excel

– Logické myšlení, preciznost

– Vítané jsou zkušenosti z mezinárodního prostředí

– Schopnost pracovat samostatně a dodržovat termíny

– Aktivní přístup k řešení problémů

NABÍZÍME

– Příležitost být součástí globálního týmu mezinárodní společnosti

– Moderní kanceláře a podporující kolektiv

– Nadstandardní finanční ohodnocení dle zkušeností

– Možnost odborného vzdělávání a profesního růstu

– Příspěvek na stravné

– Příspěvek na dopravu

– 5 týdnů dovolené

– Flexibilní pracovní dobu

– Jazykové kurzy

KONTAKT

Marie Valentová
marie.valentova@manpower.cz
+420 727 924 395