SMĚNOVÝ MISTR – bez nutnosti Aj!

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Výroba a vývoj,
Lokalita: Středočeský,
Město: Čáslav
Hledáme:Muže i ženy

Máte zkušenosti s vedením týmu lidí?

Jste organizačně schopný typ?

Máte praxi z obdobné pozice ve strojírenské firmě?

Pro našeho klienta z oblasti automotive hledáme nového kolegu do týmu mistrů.

POPIS POZICE

  • zodpovědnost za svěřenou směnu – cca 30 operátorů
  • sledování kvality provedených prací a dodržování technologických postupů
  • zácvik a zaškolení nových zaměstnanců
  • příprava podkladů pro hodnocení a odměňování zaměstnanců
  • zavádění nástrojů štíhlé výroby ke zvyšování celkové produktivity
  • dohled nad dodržováním BOZP, PO a pracovní kázně

PROFIL KANDIDÁTA

  • minimálně středoškolské vzdělání technického směru
  • praxi na obdobné pozici alespoň 2 roky
  • organizační schopnosti, schopnost plánování práce
  • komunikační dovednosti, zkušenosti s jednáním s lidmi
  • znalost práce na PC
  • časová flexibilita, spolehlivost

NABÍZÍME

  • stabilní zázemí nadnárodní společnosti
  • každoroční valorizace platu
  • příspěvek na dojíždění
  • příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované závodní stravování
  • benefitní cafeteria 4000,-/rok
  • možnost ubytování ve firemním bytě

Místo pracoviště: Čáslav

KONTAKT

Šárka Hajšmanová
sarka.hajsmanova@manpowergroup.cz
+420 727 810 501