Procesní inženýr – vstřikování plastů, AJ

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Výroba a vývoj, Zdravotnictví a farmaceutika,
Lokalita: Jihočeský,
Město: České Budějovice

Společnost, která je globálním lídrem v oblasti návrhů a výroby komponentů a prostředků pro farmaceutický a zdravotnický průmysl, v současné době hledá nového kolegu na pozici Procesní inženýr se specializací na vstřikování plastů.

Pokud se chcete stát součástí skvělého týmu specialistů v mezinárodní výrobní společnosti a objevit kouzlo nových technologií, zejména v oblasti zpracování plastů, určitě nám dejte o sobě vědět.

POPIS POZICE

  • Implementace nových projektů
  • Poskytování technických řešení ve výrobě
  • Návrh inovací pro zastaralé úseky
  • Nastavování a zlepšování výrobních procesů
  • Optimalizace výrobního procesu
  • Kontakt se zákazníky a komunikace s ostatními oddělením v rámci společnosti

PROFIL KANDIDÁTA

  • Min. SŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenost se vstřikováním plastů
  • Povědomí o procesech v rámci řízení kvality
  • Komunikativní AJ na úrovni B2
  • Prozákaznický přístup, samostatnost

NABÍZÍME

  • Atraktivní mzdové ohodnocení – výše je závislá na Vašich zkušenostech
  • Jistotu nadnárodní výrobní společnosti, jejíž výrobky mají obrovskou budoucnost
  • Možnost seberealizace – nejedná se o obrovský a neosobní korporát
  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Týden dovolené navíc
  • Vzdělávací a jazykové kurzy, školení
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Možnost občasné práce z domova
  • 13. plat

KONTAKT

Veronika Pauknerová
Veronika.Pauknerova@manpower.cz
+420 737 254 405