Obchodní zástupce pro stavební stroje a přístroje

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Obchod,
Lokalita: Středočeský, Plzeňský, Karlovarský,
Město: Plzeň

Pro významnou, nadnárodní společnost hledáme OBCHODNÍKA pro technický prodej (stavební mechanizace). Nebudete prodávat jeden a ten stejný produkt, budete kompletní prodávat řešení, které Vašim klientům na stavebním trhu ušetří čas a peníze!

POPIS POZICE

  • Identifikace a aktivní rozvoj nových i stávajících příležitostí
  • Poznávání potřeb klientů s následným návrhem řešení na míru
  • Vyhodnocování a reportování obchodních výsledků
  • Profesionální prezentace společnosti
  • Odborné poradenství
  • Péče o svěřené portfolio
  • Region Plzeňsko a Karlovarsko

PROFIL KANDIDÁTA

  • Středoškolské vzdělání technického směru
  • Zkušenosti s přímým prodejem technických produktů (stavební mechanizace, auta, stroje, nářadí apod.)
  • Komunikativní a prozákaznický přístup
  • Profesionální a reprezentativní vystupování

NABÍZÍME

  • Základní mzda 40.000 – 50.000Kč
  • Bonusy z prodeje
  • Automobil i pro soukromé účely
  • Notebook a telefon
  • 5 dnů placeného volna navíc
  • Možnost dalšího růstu a vzdělávání
  • Různorodá a zajímavá práce v oblasti technického obchodu

KONTAKT

Vojtěch Dítě
Vojtech.Dite@manpower.cz
+420 703 865 307