INVENTURA – JEDNODUCHÁ A NENÁROČNÁ BRIGÁDA

Typ úvazku: Brigáda,
Obor: Administrativa, Manuální práce,
Lokalita: Středočeský,
Město: Kolín
Hledáme:Muže i ženy

POMALU SE NÁM TO PLNÍ, ALE JEŠTĚ PÁR VOLNÝCH MÍST MÁME……..

NENÁROČNÁ BRIGÁDA – pomoc při inventuře skladu s  dotovaným jídlem denně.

VHODNÁ např. pro STUDENTY, MAMINKY NA MD apod.-dvoudenní brigáda 26.11.2020a 27.11.2020- obě ranní směny s možností přesčasu

Podmínka věk min 18 let a výše.

DOSTATEK PRACOVNÍCH MÍST

POPIS POZICE

  • Jedná se o pomocné práce při inventuře skladu – počítání skladových zásob.
  • Podpůrné a administrativní práce při roční inventuře skladových zásob.

  • Žádné větší požadavky nemáme, jen spolehlivost a věk min 18+.

NABÍZÍME

  • Odpovídající platové ohodnocení.
  • Jedno dotované jídlo denně.
  • Čisté pracovní prostředí s přátelským kolektivem.

TĚŠÍME SE NA VAŠE ZAVOLÁNÍ, RÁDI SE NA SPOLUPRÁCI DOMLUVÍME 🙂

KONTAKT

Simona Klepáčová
simona.klepacova@manpower.cz
+420 734 524 674