Toyota Tsusho

Operátor výroby se super mzdou 26.600 Kč + bonus 6000 Kč

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Auto – moto, Manuální práce, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Středočeský,
Město: Kolín

Sháníš zaměstnání v dynamické společnosti jejíž název je známý všude po světě? Teď máš tu možnost! Do Toyoty Tsusho sháníme nové kolegy/ně na pozici Operátor ve výrobě, oddělení Tire and Wheel a logistiku.

POPIS POZICE

Jaká bude náplň práce? Budeš mít na starost dílčí činnosti na montážní lince jako jsou – picking, montáž nárazníků, kontrola kvality, oprava drobných vad a další činnosti spojené s výrobou.

PROFIL KANDIDÁTA

Co očekáváme?
Stačí nám manuální zručnost, ochota pracovat na 3 směny (ranní, odpolední a noční) a zkušenost z výroby, nebo montáže.

NABÍZÍME

A na co se můžete těšit?
Svých zaměstnanců si velice vážíme, proto se u nás můžete těšit na skvělou mzdu 26.600 Kč + bonus až 6000 Kč,  stravenky 130 Kč, příspěvek na dopravu 40 Kč/den, hrazené ubytování a samozřejmě příplatky dle zákoníku práce.

Pokud Vás pracovní nabídka zaujala, neváhejte se na nás obrátit na e-mail: jaroslava.tymalova@manpower.cz nebo na tel: 226 257 584. Těšíme se na Vás.

KONTAKT

Jaroslava Týmalová
jaroslava.tymalova@manpower.cz