Servisní technik (slaboproud) – vhodné pro absolventy

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Elektro a automatizace,
Lokalita: Jihočeský,

Hledáme vhodné kandidáty na servis IT produktů pro společnost sídlící v Českých Budějovicích.

POPIS POZICE

– Diagnostika a opravy IT produktů a spotřební elektroniky, opravy DPS

– Testování produktů

– Komunikace se zákazníky

– Vypracování servisních zpráv

– Zadávání dat do interního systému

PROFIL KANDIDÁTA

– Elektro vzdělání (ÚSO, SOU) – absolventi vítáni

– Vyhláška 50 – možnost si případně vyhlášku pod firmou doplnit

– Uživatelská znalost MS Office

– Základní znalost AJ

– Zkušenost se servisem nebo technickou podporou vítána

– Samostatnost, spolehlivost, aktivní přístup k práci

NABÍZÍME

– Možnost dlouhodobého zaměstnání a získání praxe

– Mladý a přátelský kolektiv, který Vás rád zaučí

– Zajímavé mzdové ohodnocení, navýšení po zapracování

– Penzijní pojištění s příspěvkem zaměstnavatele

– 5 týdnů dovolené

– Sick days 5 dnů

– Stravenky

– Nástup možný ihned

KONTAKT

Marie Valentová
marie.valentova@manpower.cz
+420 727 924 395