ZÁMEČNÍK v centru Brna pouze na 1 směnu a s benefity

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno

Zvládáte zámečnickou a chcete pracovat v Brně jen na jednu směnu? Umíte brousit, vrtat, ohýbat plech, měřit a pracovat podle výkresu? Láká Vás stabilní práce v rodinné firmě, kde se zaměstnanci znají a kde Vás dokážou ocenit? Tak se nám ozvěte!

POPIS POZICE

V práci budete:

-Provádět běžnou zámečnickou práci v kovovýrobě.

-Používat měřidla a pracovat podle technické dokumentace.

PROFIL KANDIDÁTA

Požadujeme:

-Praxi na podobné pozici.

-Chuť do práce.

-Spolehlivost.

NABÍZÍME

Za práci dostanete:

-Dobré a stabilní zaměstnání jen na jednu směnu.

-Fajn mzdu s bonusy a příplatky.

-Dotované jídlo za pár korun.

-Dovolenou navíc.

-Příspěvek na penzijní připojištění.

-Dobré kolegy a zaškolení.

KONTAKT

Tomáš Sirý
tomas.siry@manpower.cz
+420 703 865 343