Obchodní a administrativní referent pro podporu zákazníků

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Administrativa,
Lokalita: celá ČR,
Město: Uherské Hradiště

Hledáme koordinátora pro podporu zákazníků na oddělení servisních dílů! Vašim úkolem bude zajišťovat zákazníkům servis firemních výrobků – vyjednávat cenu, připravovat nabídky, kontrolovat cash flow apod. Nabízíme rozmanitou práci v příjemném kolektivu a za atraktivní mzdu a celou řadu benefitů.

POPIS POZICE

  • · Příprava nabídek na servis pro zákazníky společnosti
    · Koordinace sběru podkladů (komunikace s nákupem, technology, sales oddělením apod.) a příprava nabídky pro zákazníka
    · Vyjednávání se zákazníky cenu v souladu s cíli společnosti
    · Archivace podkladů použitých k vytvoření cenové nabídky
    · Zajištění včasné platby zákazníků
    · Zajištění držení termínu ukončení povinnosti dodávat servisní díly
    · Zajištění včasné přecenění sériových dílů v souvislosti s ukončením sériové výroby v souladu s nákupními podmínkami zákazníka

PROFIL KANDIDÁTA

  • · VŠ vzdělání technického či ekonomického směru
    · Praxe na obdobné pozici
    · Znalost PC, MS Office – zejména Excel, PowerPoint
    · Schopnost týmové práce a samostatného rozhodování
    · Technické myšlení, analytické, komunikační a vyjednávací schopnosti
    · Pokročilá komunikativní znalost AJ slovem i písmem (NJ velkou výhodou)
    · Řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME

  • · Motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém
    · 5 týdnů dovolené
    · Příspěvek na dopravné
    · Příplatky na stravování
    · Příspěvek na životní a penzijní připojištění
    · Možnost odborného a kariérního růstu
    · Pracoviště vybavená špičkovou technikou
    · Zástup za rodičovskou dovolenou

Pokud splňujete požadavky klienta a máte zájem přidat se do týmu autmotive společnosti, dejte mi o sobě vědět prostřednictím vašeho CV na michaela.hyblova@manpower.cz. Ráda se s vámi setkám a pobavím nad detaily pozice. 🙂

KONTAKT

Michaela Hýblová
michaela.hyblova@manpower.cz
+420 703 865 274