Оператор в производството на оптични кабели в Бърно

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Elektro a automatizace, Manuální práce, Řemeslné a kvalifikované technické práce,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno
Hledáme:Muže i ženy

Предлагаме Ви работа в чиста и тиха работна среда, без стреса от работата на поточна линия. Удовлетвореността на нашите служителите е важна за нас, затова Ви предлагаме приятелска атмосфера. Нашите координатори са българи и ще Ви съдействат за комуникацията с ръководството и при всяка друга ситуация, когато е необходимо.

POPIS POZICE

Ръчна работа  с дребни елементи – работа с оптични кабели, сглобяване на компонентите, контрол на качеството, сканиране на оптичните кабели, обслужване на производствените съоръжения.

PROFIL KANDIDÁTA

Предишен опит не е нужен. Въпреки че се отнася за работа с оптични кабели, ще се радваме да Ви научим на всичко. Основни изисквания към нашите кандидати са да притежават сръчност и прецизност, да са с добро зрение, да имат желание и възможност да работят на смени.

NABÍZÍME

Работата на основен трудов договор при стабилен работодател

Основна заплата 23 000 CZK/месечно

Допълнителни бонуси и преимущества, например:

  • БЕЗПЛАТНО настаняване
  • намаление в заводската столова
  • бонус за присъствие и ефективност
  • бонус за работа на смени
  • доплащане за извънреден труд
  • доплащане за работа в почивни дни
  • тримесечен бонус според резултатите на компанията

Седмични аванси

25 дни годишен отпуск

Координатор българин

Възможност за професионален ръст в рамките на компанията

и много други.

Препоръчайте приятел и спечелете 3000 CZK! Свържете се с нас за повече информация.

Интересувате ли се от тази позиция? Не се колебайте да се свържете с нас, като натиснете върху бутона за отговор по-долу или като позвъните на телефони +420 226 257 589 или +359 52 918 014.

KONTAKT

Ivayla Chubrieva
ivayla.chubrieva@manpower.cz

  Doporuč kamaráda a získej 3.000 Kč

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY