!!! PLC programátor – skvělé platové podmínky !!!

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Elektro a automatizace, Výroba a vývoj,
Lokalita: Liberecký,
Město: Turnov
Hledáme:Muže i ženy

Jste zkušený PLC programátor?

Hledáte novou pracovní výzvu s adekvátním platovým ohodnocením?

A chcete také pracovat pro kvalitního zaměstnavatele se stabilním zázemím?

Jestli-že souhlasně přikyvujete hlavou, mohla by tato nabídka být pro Vás ta pravá!

Pro mezinárodní výrobní společnosti hledám zkušené PLC programátory, kteří chtějí uplatnit získané zkušenosti a pomoci tak firmě se ještě více ve své činnosti posunout kupředu.

POPIS POZICE

– Programování robotů, úpravy řídících programů

– Zálohování programů a receptur

– Identifikace poruch strojního cyklu strojů a zařízení

– Operativní odstraňování závad

– Specifikace náhradních dílů

– Zaškolení seřizovačů a elektroniků

– Účast na přejímkách nových strojů a zařízení

– Spolupráce s oddělením technologie

PROFIL KANDIDÁTA

– Vzdělání průmyslového směru (automatizace, elektro)

– Praxi na pozici Programátor strojů min. 3 roky

– Znalost programování PLC

– Ochota práce ve směnném režimu

– Vyhláška 50, min. § 6 a programování robotů výhodou

– Znalost síťového prostředí, konfigurace IP adres ve strojích

NABÍZÍME

– Velmi atraktivní platové ohodnocení závislé na Vaší praxi

– Měsíční prémie, Čtvrtletní bonus, 13. plat

– Motivační programy

– Systém zaměstnaneckých benefitů, Benefit +, Multisport

– Příspěvek na stravování, jídelna – velký výběr obědů

– 5 týdnů dovolené

– Příspěvek na masáže

– Příspěvek na dopravu od smluvního dopravce

– Odměny při životním, pracovním výročí a při narození dítěte

– Týmové akce

Říkáte si, konečně nějaká zajímavá nabídka?

Dejte mi o sobě vědět a zašlete životopis, povíme si detaily.

Budu se těšit!

KONTAKT

Lucie Rejmanová
lucie.rejmanova@manpower.cz
+420725858069