Výrobní technolog

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Administrativa, Bezpečnost a ekologie, Doprava a logistika, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Elektro a automatizace, Nákup a sourcing, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Tvůrčí práce, Výroba a vývoj, Vyšší management, Zákaznický servis, Zemědělství,
Lokalita: Vysočina,
Město: Telč

Hledáme nového kolegu/yni na pozici Výrobního technologa, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující společnosti. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těšte se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Telč

POPIS POZICE

Působí jako podpora mistrům při neustálém zlepšování výrobního procesu

Optimalizuje pracovní postupy, vytváří pracovní návodky, navrhuje úpravy pracovních postupů

Zavádí metody štíhlé výroby- Kanban, 5Sm Kaizen, PDCA, TPM, SMED

Navrhuje layouty výroby a jednotlivých pracovišť, navrhuje optimální výrobní dávky

Navrhuje a vyvíjí výrobní přípravky a pomůcky

PROFIL KANDIDÁTA

Vzdělání technického směru

Orientace v technické dokumentaci

Znalost metod štíhlé výroby je vyžadována

Samostatnost a proaktivní přístup

Pozice je nová jak si vytvoříte taková bude

AJ- výhodou

NABÍZÍME

Férové finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností

Stravenky

Příspěvky na penzijní připojištění

4 týdny dovolené

13 plat dle toho jak se daří společnosti

KONTAKT

Tereza Břetenářová
tereza.bretenarova@manpower.cz
+420 724 389 072