Technik kvality 3D měření

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Výroba a vývoj,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava

Do velmi příjemné menší automotive firmy hledáme šikovného kvalitáře, který má pokročilejší zkušenosti s 3D měřením a programováním. Pokud ovládáte angličtinu alespoň na úrovni B1, pošlete svůj životopis, probereme detaily pracovní pozice. 🙂 Můžete se těšit na příjemnou mzdu, bonusy a fajn kolektiv.

POPIS POZICE

  • vytváření programů pro 3D měření v prostředí PC-DMIS;
  • měření dílů na 3D měřícím zařízení DEA a TIGO, vytváření reportů;
  • měření na dalších měřidlech (optické CMM DEOM, profilprojektor, konturoměr, komunální měřidla);
  • standardizace postupů měření;
  • práce na vstřikolisovně, práce ve spolupráci s 1 kolegou

  • praktické znalosti a zkušenosti se 3D programováním a měřením;
  • zkušenosti z automotive velkou výhodou;
  • komunikativní znalost angličtiny – B1
  • schopnost týmové spolupráce;

NABÍZÍME

  • mzda na základě zkušensotí + měsíční výkonostní bonusy
  • flexi passy
  • stravenky
  • možnost jazykových kurzů (AJ)
  • podpora vzdělání a rozvoje zaměstnaců
  • stabilita prostředí
  • smlouva na dobu neurčitou (po roce, kdy je smlouva na dobu určitou – nejde o zástup)

KONTAKT

Michaela Hýblová
michaela.hyblova@manpower.cz
+420 703 865 274