Vedoucí výroby – technické zabezpečení budov

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Elektro a automatizace, Výroba a vývoj, Vyšší management,
Lokalita: Jihočeský,

Hledáme silně manažerskou osobnost na pozici Lídra výroby, který disponujete technickým nadhledem a schopností řešit nenadálé situace.

POPIS POZICE

– Řízení a rozvoj divize po výrobní, obchodní a personální stránce

– Úzká spolupráce s managementem společnosti

– Zajištění optimalizace výrobních postupů a nákladů při zvyšování efektivity

– Vyhodnocení celkového hospodaření, prezentování výsledků

– Dohled nad dodržováním BOZP, PO, životního prostředí, produktivity práce, výrobních a pracovních procesů

PROFIL KANDIDÁTA

– Technické vzdělání

– Prokazatelné zkušenosti ve vedení výrobních úseků strojírenských společností (TZB výhodou)

– Manažerské, obchodní a komunikační dovednosti, projektové řízení, prezentační dovednosti

– Samostatnost, rozhodnost a dotahování práce do konce

– Aktivní znalost anglického jazyka

– ŘP sk. B

NABÍZÍME

– Možnost podílet se na rozvoji výrobní společnosti

– Motivační mzdové ohodnocení + prémiová složka a podíl na zisku

– Odborné zaškolení a průběžného vzdělávání

– Služební automobil i k soukromým účelům

– Pružnou pracovní dobu

– Balíček zaměstnaneckých benefitů k využití ve volném čase

– Závodní stravování

– Placené sick days

KONTAKT

Marie Valentová
marie.valentova@manpower.cz
+420 727 924 395