Chlaďař / Mechanik – jen ranní v centru Brna

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Výroba a vývoj,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno

Jste šikovný technický typ a umíte smontovat více komponentů do jednoho funkčního zařízení? Chcete dělat jen na jednu směnu? Umíte svařovat plamenem? Chcete dobrou práci, kde si vyděláte a kde Vašeho nadřízeného bude zajímat, jak se máte? Tak se nám ozvěte a využijte svých zkušeností!

POPIS POZICE

Co budete v práci dělat?

-Sestavovat zařízení z jednotlivých komponentů podle výkresů.

-Opravovat a vyměňovat díly.

-Svařovat autogenem.

PROFIL KANDIDÁTA

Jak si Vás představujeme?

-Podobnou práci jste již v minulosti dělal.

-MUSÍTE mít předchozí zkušenosti v oblasti chladících zařízení.

-Orientujete se ve výkresech.

-Jste samostatný a je na Vás spoleh.

-Umíte svařovat plamenem.

NABÍZÍME

Za práci dostanete:

-Dobrou mzdu podle Vašich zkušeností.

-Extra bonusy navíc.

-Dotované jídlo.

-Týden dovolené navíc.

Zaujala Vás naše nabídka? Tak neváhejte a získejte lepší práci. Těšíme se na Vás!

KONTAKT

Tomáš Sirý
tomas.siry@manpower.cz
+420 703 865 343