Seřizovači, lisů vstřik! 🙂

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Výroba a vývoj,
Lokalita: Plzeňský,

Láká tě pracovat ve stabilním oboru, který se neotřese ani za koronakrize?

Chceš, aby tvoje práce měla smysl a pomáhala ostatním?

Je pro tebe důležitá firma s dalekosáhlou tradicí a čisté pracovní prostředí?

Pakliže sis na výše uvedené otázky odpověděl kladně, reaguj! Zaručujeme kompletní proškolení, kariérní růst, jistotu smysluplné práce a spoustu benefitů.

POPIS POZICE

– seřízení, údržba a opravy strojů na vstřikování plastů
– zajištění sundání forem, čištění a nasazení forem
– zodpovědnost za rozjetí výroby
– sledování zmetkovitosti
– seřizování a obsluha vstřikolisů
– práce s technickou dokumentací
– provádění standardní údržby forem

PROFIL KANDIDÁTA

– praxe se vstřikolisy a údržbě
– zkušenosti se seřizováním vstřikolisů značek Krauss Maffei, Arburg, nebo Netstal velkou výhodou
– technický background
– ochota pracovat ve směnném provozu

NABÍZÍME

– lákává mzda, která tě nenechá chladným / pokud navíc ukážeš, co v tobě je, dostaneš ještě víc (zavolej si o detaily)
– využití nejnovějších technologií
– příspěvek na dopravu – 2,50Kč/km
– příspěvek na dovolenou
– prémie
– příspěvek na stravování – stravenky v hodnotě 120 Kč
– kvalifikované zaškolení – tři týdny se Vám bude věnovat kolega
– 5 týdnů dovolené
– kafeterie
– odměny za „zlepšováky“
– možnost dalšího karierního růstu
– firemní akce
– příjemné a čisté zázemí nadnárodní výrobní firmy s tradicí

KONTAKT

Gabriela Pčolová
gabriela.pcolova@manpower.cz
+420 734 685 709