Stavební technik

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Doprava a logistika, Stavebnictví,
Lokalita: Pardubický,
Město: Česká Třebová
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

Máte vzdělání v dopravním stavitelství či jiném příbuzném oboru (stavařina, strojařina) a rádi byste nadále profesně rostli? Chcete pracovat ve stabilní české společnosti s rodinnou atmosférou? Nebojíte se převzít zodpovědnost za svěřený projekt a jste zvyklý dotahovat věci do konce? Možná jste náš člověk!

Pro společnost působící v oboru realizace dopravních staveb hledám kandidáty na pozici Stavbyvedoucího. Zkušeného kandidáta oceníme, absolventa zaškolíme!!!

Náplň práce:

– řízení stavební zakázky na železničních stavbách

– organizace pracovního týmu + subdodavatelských prací

– zodpovědnost za dodržení termínů a kvalitu stavebních prací

– řízení cashflow zakázky

– SŠ/VŠ technického zaměření (stavební, strojírenské, dopravní) – praxi je vítaná, ale můžete si ji doplnit i u nás

– časová flexibilita – je potřeba být na zakázkách dle termínů a přání zákazníka

– řp. B – samostatné ježdění je samozřejmostí

– práce na PC – průběh zakázky je nutné evidovat v systému

– zodpovědnost a spolehlivost – bez toho to nejde

NABÍZÍME

– plat dle zkušeností vč. dalších bonusů a mzdového růstu

– zvyšování kvalifikace (certifikace, autorizace atd)

– práci v rodinném kolektivu a s moderními technologiemi

– mobil, notebook a auto k soukromým účelům

– neustálý profesní růst

Zaujala Vás nabídka? Pokud chcete vědět více, klikněte na “ODPOVĚDĚT” a přihlaste se do výběrového řízení!

KONTAKT

Barbora Sýkorová
barbora.sykorova@manpower.cz
+420 727 807 686