Marketing Specialista

Obor: Administrativa, Doprava a logistika, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, IT konzultace, IT správa, IT vývoj, Marketingová komunikace a PR, Nákup a sourcing, Obchod, Tvůrčí práce, Výroba a vývoj, Vzdělávání, Zákaznický servis,
Lokalita: Královéhradecký,
Město: Náchod

Hledáme nového kolegu na pozici Marketing specialisty, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující výrobní společnosti. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těšte se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Náchod

POPIS POZICE

posílit a rozvíjet marketing  značky s cílem usnadnit růst podnikání, pověst značky a proniknutí na trhy

branding, digitální komunikace, sponzorství, sociální média, marketingové zpravodajství, správa produktů, události týkající se uvedení produktu na trh

podpora marketingového ředitele při přípravě a sledování marketingové strategie, vývoje značky a cenových politik

komunikace v anglickém jazyce slovem i písmem – komunikace na denní bázi

PROFIL KANDIDÁTA

zkušenosti na obdobné pozici v marketingu

angličtina – aktivně slovem i písmem budete komunikovat se zahraniční centrálou

znalost v MS Office (Excel, Access, Powerpoint)

silné vyjednávací schopnosti

ochota cestovat – 4-5krát ročně výjezdy na akce a výstavy

NABÍZÍME

atraktivní finanční ohodnocení, výkonnostní bonusy

pružnou pracovní dobu, přátelský pracovní tým

týden dovolené navíc

příspěvek na životní pojištění

multisport karta, firemní telefon

možnost osobního růstu a rozvoje

přátelský kolektiv a podporu ze strany vedoucích pracovníků

KONTAKT

Tereza Břetenářová
tereza.bretenarova@manpower.cz
+420 724 389 072