Brigáda na srpen! Administrativní podpora

Obor: Administrativa,
Lokalita: Plzeňský,
Město: Plzeň

Pro realitní a investiční společnost, která se zabývá nákupem, výstavbou a správou rezidenčních i komerčních nemovitostí, hledáme administrativní podporu na celý srpen.

POPIS POZICE

  • Zakládání dokumentů
  • Skenování, kopírování
  • Komunikace s klienty
  • Pomoc při zavádění nové kanceláře
  • Pracovní doba: Po-Pá, 9:00 – 13:00
  • Místo výkonu: Plzeň

PROFIL KANDIDÁTA

  • komunikativní znalost AJ
  • Zodpovědnost
  • Spolehlivost
  • Zkušenosti s prací v kanceláři výhodou

NABÍZÍME

  • 120Kč/hod
  • Možnost nakouknout do realitního a investičního byznysu

KONTAKT

Tereza Kunešová
tereza.kunesova@manpower.cz
+420 607 059 604