Skladník s VZV

Obor: Doprava a logistika,
Lokalita: Hlavní město Praha, Středočeský,
Město: Jeneč

Máte zkušenosti ze skladu? Umíte řídit VZV a ideálně i retrak? Pokud jste odpověděli ano, hledáme právě Vás, pošlete nám svůj životopis.

Do vznikajícího skladu nadnárodní zavedené společnosti hledáme zkušené skladníky, spolupráce na HPP nebo DPČ.

POPIS POZICE

Naskladňování a vyskladňování zboží

Obsluha VZV a retraku

Uspořádání zboží

Další drobné související činnosti

PROFIL KANDIDÁTA

Nutná zkušenost práce ve skladu

Zkušenost s VZV a ideálně retrakem

Ochota učit se novým věcem a převzít odpovědnost

Spolehlivost

NABÍZÍME

Spolupráci na HPP nebo DPČ

Jednosměnný provoz PO-PÁ 6:30-15

Mzda 170,- Kč / hod

Možnost kariérního růstu

Lokalita: Jeneč u Prahy (cca 25 minut autobusem od Zličína)

KONTAKT

Martin Javůrek
martin.javurek@manpower.cz
+420 733 673 664