Správce sítě a infrastruktury

Obor: IT správa,
Lokalita: Plzeňský,
Město: Plzeň
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

Správa síťové a serverové infrastruktury – LAN, Firewall, WAN + její další rozvoj
Zodpovědnost za bezpečnost dat a jejich zálohování (Veeam Backup and Restore)
Second level support pro IT systémy a jejich údržba
Správa Active Directory (koncept přístupů, design, správa GPO)
Konfigurace DNS, DHCP (MS Windows)
Správa a konfigurace serverů (Windows Plattform)

Vzdělání technického směru (informační technologie, elektrotechnika)
Obecný přehled v oblasti IT HW/SX
Dobrá znalost německého nebo anglického jazyka
Dobré komunikační schopnosti
Zkušenost se správou terminálových serverů (Citrix nebo MS Remote Desktop)
Zkušenost s prací v Helpdesk systému
Znalost produktů McAfee, MS Office 365

NABÍZÍME

Motivující ohodnocení odpovídající výkonu
Možnost širokého uplatnění a rozvoje v IT
Roční odměny
Jazykové a odborné vzdělávání
Věrnostní a jubilejní odměny
Po 12 měsících příspěvek na penzijní připojištění
5 týdnů dovolené
Příspěvek na stravování

KONTAKT

Iva Lukašáková
iva.lukasakova@manpower.cz
+420 773 769 178