Vedoucí elektroúdržby

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Elektro a automatizace,
Lokalita: Pardubický,
Město: Chvaletice
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

Hledáme nového šéfa pro kolektiv elektroúdržbářů!

Máš zkušenosti v elektroúdržbě silnoproudých zařízení? Rád vedeš a motivuješ lidi? Máš rád pestrou kombinaci kancelářské práce s prací v montérkách?

Pak jsi náš člověk!!!

Náplň práce:

– vedení 13ti údržbářů včetně příslušné administrativy

– zodpovědnost za fungování střediska

– dohled nad opravami svěřených elektrozařízení (pravidelný servis i opravy poruch)

– komunikace s klientem

PROFIL KANDIDÁTA

– vzdělání v oboru elektro

– platná vyhláška 50 nad 1000V

– praxe v oblasti údržby a ve vedení lidí

– řp. B, práce na PC, komunikační schopnosti atd.

NABÍZÍME

– stabilní zázemí a zajímavé finanční ohodnocení

– mobil, notebook a automobil i k soukromým účelům

– dotované stravování

– 5 týdnů dovo

– a další firemní benefity a akce…

Dočetl jsi až sem? Paráda a pokud chceš vědět ještě víc, klikni na “ODPOVĚDĚT” a přihlaš se do výběrového řízení!

KONTAKT

Barbora Sýkorová
barbora.sykorova@manpower.cz
+420 727 807 686