Technik kvality

Obor: Administrativa, Doprava a logistika, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Manuální práce, Nákup a sourcing, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Stavebnictví, Výroba a vývoj, Zákaznický servis,
Lokalita: Pardubický,
Město: Česká Třebová

Hledáme nového parťáka na pozici Technika kvality, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující české firmy. Společnost se zabývá strojírenskou výrobou pro české i zahraniční klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těště se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Česká Třebová

POPIS POZICE

přijímání a následné prověřování garančních hlášenek od zákazníka

koordinace činnosti v rámci reklamačního řízení a přímá komunikace se zákazníkem

analýza záznamů ze servisních zásahů

komunikace s dodavatelem a nákupním oddělením v návaznosti na reklamační řízení

vystavování 8D reportů a následná spolupráce při jejich řešení

ověřování realizace dlouhodobých nápravných opatřeních

podílení se na stanovení technického opatření

provádění vstupní kontroly dodávaných komponentů, včetně dokumentace

praxe na oddělení kvality na stejné nebo obdobné pozici (strojírenství výhodou)

znalost ISO 9001:2015

zkušenosti se zpracováním 8D reportů, analýzou kořenových příčin, zavádění nápravných opatření

angličtina slovem i písmem – komunikace se zahraničím na denní bázi

proaktivní přístup, jednání s ostatními odděleními v rámci firmy

orientace na výsledek, důslednost

NABÍZÍME

Individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností

13.mzdu, školkovné

příspěvky na stravování/stravenky

zvláštní placené volno 6 dnů/rok

příspěvky na ŽP nebo PP

odborné a rozvojové vzdělávání zdarma

KONTAKT

Tereza Břetenářová
tereza.bretenarova@manpower.cz
+420 724 389 072