SW technik – programátor PLC

Obor: Elektro a automatizace, IT vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Královéhradecký,
Město: Hradec Králové
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

Zabýváme se dodávkami zařízení v oboru TZB (vzduchotechnika, vytápění atd.), neustále rosteme a nestíháme – hledáme tedy nového kolegu pro tvorbu řídícího SW pro tato zařízení!

Čeká Vás zajímavá práce s nejnovějšími technologiemi, pestrá pracovní náplň (v kanceláři i na stavbách) a hlavně stabilita a perspektiva v ryze české společnosti!

Náplň práce:

– programování PLC v oboru TZB, MaR systémů (vzduchotechnika, kotelny atd.)

– příprava SW v kanceláři (50%)

– výjezdy na montáže, oživování a ladění (50%)

– 1x za rok produktové školení v Německu

PROFIL KANDIDÁTA

– praxe či vzdělání v oboru automatizace

– orientace v technických výkresech

– řp. B

– AJ komunikativní (schopnost porozumět a domluvit se na školení)

– vyhláška 50 par 6

– ochota cestovat

NABÍZÍME

– stabilní zázemí a profesní růst

– zajímavé ohodnocení dle Vašich zkušeností

– 5 týdnů dovolené, sickdays

– stravenky

– mobil

– po zapracování služební vůz

– a hlavně práci v kamarádském kolektivu…

…zaujala Vás nabídka? Odpovězte na inzerci a přihlaste se do výběrového řízení!

KONTAKT

Barbora Sýkorová
barbora.sykorova@manpower.cz
+420 727 807 686