Elektrikář / Elektromontér (slaboproud) v Olomouci – 1 směna!

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Elektro a automatizace,
Lokalita: Olomoucký,
Město: Olomouc

Pro našeho klienta, českou strojírenskou společnost, hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Elektrikář – slaboproud

Máte zkušenosti na podobné pozici?

A hledáte práci na jednu směnu?

Pak hledáme právě Vás!

POPIS POZICE

Na své pozici budete zodpovídat za elektro zapojování výrobků společnosti. Dále za elektroúdržbu a drobné úpravy elektrozařízení a strojů (CNC). Jedná se o kusovou, malosériovou výrobu na JEDNU SMĚNU!

PROFIL KANDIDÁTA

Kdo jste a co umíte?

– máte elektro vzdělání a vyhlášku 50 §6 (či vyšší)

– čtení výkresové dokumentace Vám nedělá problém

– výhodou bude, pokud se vyznáte ve schématech zapojení strojů a elektrozařízení

NABÍZÍME

To nejlepší na konec!

Nabízíme stabilní zaměstnání ve firmě, která je lídrem ve svém oboru. Za svou práci dostanete poctivě zaplaceno a navíc se můžete těšit na dovolenou nad zákonný rámec, příspěvek na penzijní připojištění a dotované stravování. Velkou výhodou je také jednosměnný provoz s pracovní dobou 7,5 hodiny!

Našli jste nabídku, která Vás zaujala? Těším se na Váš životopis!

KONTAKT

Adam Pastyřík
adam.pastyrik@manpower.cz
+420 725 807 307