Technik kvality/Metrolog

Obor: Výroba a vývoj,
Lokalita: Středočeský,
Město: Kozomín
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

Budete mít na starost měření kvality výroby na vysoce přesných přístrojích. Budete zodpovědní za kvalitu naměřených dat. Důraz je kladem na znalosti procesů jak výroby, tak měření.

– Znalost měření pomocí optických přístrojů (mikroskop, defraktoměr)

– Analytické schopnosti

– Zodpovědný přístup

-Zkušenosti s přesností na tisíciny

– Komunikativní angličtina

NABÍZÍME

– Možnost být u zrodu něčeho nové

– Školení v zahraničí

– Nové technologie

KONTAKT

Alena Šafaříková
Alena.Safarikova@manpower.cz
+420 703 865 288