Automotive – Projektový manažer pro rakouskou pobočku

Obor: Výroba a vývoj, Auto – moto, Elektro a automatizace, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Věda a výzkum, Výroba a vývoj, Vyšší management,
Lokalita: Jihočeský,
Město: České Budějovice

Pro rakouský tým automobilové společnosti zabývající se vstřikováním plastů hledáme zkušeného Projektového manažera.

POPIS POZICE

– Samostatné vedení automobilových projektů

– Plánování a koordinace projektů

– Optimalizace procesů, správné načasování produktů ve fázi rozběhu

– Tvorba dokumentace

– Správa dat probíhajících projektů

PROFIL KANDIDÁTA

– Technické vzdělání

– Profesionální zkušenosti v oblasti projektového řízení v automobilovém průmyslu

– Aktivní znalost angličtiny; znalost němčiny výhodou

– Velmi dobrá znalost MS Office, znalost technického kreslení výhodou

– Samostatnost, organizační a komunikační dovednosti, týmový hráč

– Časová flexibilita a ochota cestovat 1x týdně do Rakouska

NABÍZÍME

– Zázemí stabilní a inovativní nadnárodní společnosti, která má v portfoliu i produkty non-automotive

– Zaučení v mateřské společnosti v Rakousku

– Práci na projektech v zahraničí i v ČR

– Zajímavé platové ohodnocení

– 5 týdnů dovolené

– Smlouvu na dobu neurčitou

– Příspěvek na stravné

– Flexibilní pracovní dobu

– Pracovní pozici v Č. Budějovicích

KONTAKT

Marie Valentová
marie.valentova@manpower.cz
+420 727 924 395