Group Accounting Leader

Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Lokalita: Plzeňský,

Máte zkušenost s vedením týmu a orientujete se v účetnictví? Láká Vás být součástí mezinárodní organizace, která se nebojí nových výzev a neustále se posunuje dopředu? Je pro Vás angličtina běžným komunikačním jazykem a vedení 6 účetních manažerů v různých evropských zemích by pro Vás bylo výzvou?

Pokud splňujete výše uvedené, jste člověk, kterého hledáme!

POPIS POZICE

– vedení 6 účetních manažerů v různých evropských zemích
– provádění finančních auditů a vnitřní kontroly dceřiných společností ve vaší Business unit a v dceřiných společnostech v jiných oblastech (USA, Čína)
– podpora účetních manažerů a v případě potřeby jejich školení
– správa týmů, vyhodnocování a navrhování jakéhokoli zlepšení/vývoje
– implementace a zdokonalování účetních nástrojů a procesů na úrovni skupiny (dematerializace, robotizace atd.)

– min. 5 let zkušeností z oblasti financí a dalších podpůrných funkcí (finanční audity, vedení účetního oddělení a pod.)
– velmi dobrá znalost angličtiny: B2/C1
– znalost prostředí SAP a BFC / Magnitude
– zkušenost v auditorské společnosti výhodou

NABÍZÍME

– globální a zodpovědná pozice
– široké pole působnosti
– 13. plat
– příspěvek na závodní stravování
– příspěvek na dopravu
– týden dovolené navíc
– sick days

KONTAKT

Gabriela Pčolová
Gabriela.Pcolova@manpower.cz
+420 734 685 709