Obsluha a programátor ohraňovacího lisu TRUMPH

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Výroba a vývoj,
Lokalita: Plzeňský,
Město: Holýšov

Pro menší, rodinou firmu v Holýšově, která se zabývá zakázkovým zpracováním plechů a výrobou ocelových konstrukcí, hledáme loajálního člověka se zkušenostmi z tohoto oboru.

POPIS POZICE

  • Primárně bude obsluhovat ohraňovací lis značky Trumph
  • V případě potřeby budeš obsluhovat úplněnový CNC laser značky Trumph
  • Několik hodin týdně budeš pomáhat s programováním v TruTops Boost
  • Budeš pracovat na směny
  • Místo výkonu je v Holýšově

PROFIL KANDIDÁTA

  • Zkušenosti s ohraňovacím lisem a laserem
  • Zkušenosti s programováním těchto strojů
  • Znalost TruTops Boost obrovskou výhodou
  • Loajalita vůči zaměstnavateli
  • Musíš chtít pracovat a dávát do toho srdce

NABÍZÍME

  • Mzda 185Kč/hod + 10Kč/hod při splnění fondu
  • Nadstandarstní příplatky
  • Stravenky
  • Možnost velmi dobře placených přesčasů
  • Velmi příjemné zázemí strojírenské firmy s 25 letou tradicí
  • Velmi uvolněná atmosféra na pracovišti
  • Úzký, příjemný kolektiv

Pokud tě tato nabídka zaujala, pošli nám životopis na e-mail vojtech.dite@manpower.cz nebo zavolej na telefonní číslo +420 703 865 307. Pokud máš radši osobní kontakt, přijď za námi na pobočku v Plzni – ulice Náměstí Republiky 2.

KONTAKT

Vojtěch Dítě
Vojtech.Dite@manpower.cz
+420 703 865 307