Strojník na pile – 13. plat, pouze ranní, i bez průkazu

Obor: Manuální práce,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Písek u Jablunkova

Hledáme strojníky k rámové a úhlové pile, budou pracovat s kulatinou, seřizovat stroj, navážet si materiál do bývalé státní pily. Profesní průkaz není potřeba. Máte zkušenosti s pilou či dřevem? Pak čtěte dále..

POPIS POZICE

– práce na rámové či úhlové pile
– seřízení stroje
– návoz materiálu

PROFIL KANDIDÁTA

– SOU/SŠ technického směru
– Zkušenosti s obsluhou pily

NABÍZÍME

– Mzda okolo 25 000-30 000 Kč (dle praxe)
– Dlouhodobou spolupráci na HPP
– Pracovní doba – jen ranní 6-14:30, Po – Pá
Přesčasy vypláceny ihned (nemusíte čekat na výplatní termín)
13. plat
– Možnost nástupu ihned

Zaujala Vás nabídka? Zašlete nám Váš životopis. Těšíme se na Vás!

KONTAKT

Kristína Onderková
kristina.onderkova@manpower.cz
+420 734 524 726