OBSLUHA CNC HORIZONTÁLNÍ VYVRTÁVAČKY, STRAKONICE, 3.SMĚNY, ZAJÍMAVÉ FINANČNÍ OHODONOCENÍ

Obor: Řemeslné a kvalifikované technické práce,
Lokalita: Jihočeský,
Město: Strakonice
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

Pro výrobní společnost ve Strakonicích hledáme obsluhu CNC horizontální vyvrtávačky.

Náplň práce:

– opracování kovových dílů dle výkresové dokumentace

– upínání dílů

– programování stroje

Směnnost: 3 směny

Lokalita: Strakonice

Nástup možný ihned nebo dle domluvy 🙂

PROFIL KANDIDÁTA

– min. vyučení nebo zkušenosti na obdobné pozici

– čtení výkresové dokumentace

– manuální zručnost a 100 % docházka

NABÍZÍME

Zajímavé finanční ohodnocení dle předchozích znalostí a dovedností

– příplatky za práci přesčas a o víkendu

– příplatky za směnnost

– příplatky za ztížené pracovní prostředí

– svátek 100%

– dovolení 20 dní

dotované závodní stravování nebo stravenky

– zajištěná doprava v okolí Strakonic

– pracovní oděv

– odměny a bonusy

KONTAKT

Aneta Jandová
aneta.jandova@manpower.cz
+420 702 153 284