Technik specialista

Obor: Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Plzeňský,
Město: Plzeň

Potřebuješ nastartovat svoji začínající kariéru nebo získat praxi? Máme lákavou nabídku práce na 2-3 měsíce pro absolventy či vysokoškoláky technického zaměření.

POPIS POZICE

– kvalitativní kontrola dodávek strojů (kompresory a generátory) a náhradních dílů od subdodavatelů, jejich kvalitativní kontrola, statistika a analýza problémů a návrhy nápravných opatření

– komunikace se zákazníky ohledně přeprav, doručení, cenových nabídek přeprav, s dodavateli, celními deklaracemi a autoritami pro certifikace

– komunikace a spolupráce s kolegy v ČR i v zahraničí, denní komunikace s oddělením výroby, kvality, oddělením expedice a prodeje náhradních dílů

PROFIL KANDIDÁTA

– SŠ vzdělání technického zaměření

– komunikativní znalost AJ

– dobrá znalost MS Excel

NABÍZÍME

– mzdu 35.000 Kč

– stravenky/ dotované stravování

– práci od pondělí do pátku v jednosměnném provozu

– zkušenosti, které pomůžou rozjet tvoji kariéru

KONTAKT

Tereza Kunešová
tereza.kunesova@manpower.cz
+420 607 059 604