Obchodní manažer

Obor: Obchod, Výroba a vývoj, Vyšší management,
Lokalita: Královéhradecký, Pardubický,
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

Pro nejmladší českou automobilku hledám kandidáta na pozici Obchodního manažera!

Společnost neustále roste, inovuje výrobní i obchodní procesy a nyní i rozšiřuje pracovní tým – přidáte se?

Ideální kandidát má koncepční myšlení, obchodní zkušenosti a je technicky zaměřený.

Náplň práce:

– vedení týmu obchodních i servisních poradců

– péče o dealerskou a servisní síť

– vyhledávání nových obchodních příležitostí, příprava pro akvizice

– vedení obchodních jednání, prezentací…

– vytváření obchodní strategie, zdopovědnost za plnění cílů

PROFIL KANDIDÁTA

 – vzdělání technického směru

– praxe na obdobné pozici (v oboru strojírenství, automotive, stavební techniky…)

– zkušenosti s výběrovými řízeními a veřejnými zakázkami

– ochota cestovat

– znalost AJ/NJ výhodou

NABÍZÍME

– zajímavé finanční ohodnocení (fixní a bonusová složka)

– automobil i k soukromým účelům

– mobil, notebook

– možnost podílet se na růstu ryze české společnosti

Zaujala Vás nabídka? Klikněte na tlačítko “odpovědět” a přihlaste se do výběrového řízení!

KONTAKT

Barbora Sýkorová
barbora.sykorova@manpower.cz
+420 727 807 686