Vedoucí administrativy v logistické firmě

Obor: Administrativa, Doprava a logistika,
Lokalita: Plzeňský,

Považujete se za samostatného, organizačně schopného člověka, který zvládá více věcí najednou, má “drajv” a v řešení administrativních věcí se cítí jako ryba ve vodě?

Jestliže k tomu všemu ještě disponujete zkušeností s vedením menšího týmu lidí a customer service pro Vás není cizí slovo, jste ideálním člověkem na tuto pozici!

POPIS POZICE

– vedení kompletní administrativy a řízení 3-členného týmu lidí
– zajišťování všeobecné administrativní podpory skladu (pošta, dokumentace, evidence, hlášení, rozpisy směn, docházka, kancelářské potřeby, ochranné pomůcky …)
– sledování objednávek a stavu zásob
– sledování přijímacího procesu – plánované naskladnění
– sledování procesu vyskladňování dle stanoveného harmonogramu
– analýzy procesů, návrhy na opatření a zlepšení

PROFIL KANDIDÁTA

– SŠ/VŠ vzdělání
– praxe v oblasti vedení administrativy či zkušenost se zákaznickým servisem
– zkušenost s řízením menšího týmu lidí
– znalost anglického jazyka podmínkou
– praxe v logistice a znalost systému řízení skladových zásob bude pro Vás velkou výhodou

NABÍZÍME

– zajímavou pracovní pozici ve start-up projektu – budete druhým nejdůležitějším článkem ve firmě (pravá ruka Operations Managera)
– velmi lidského, vstřícného a pozitivně naladěného nadřízeného
– stravenky v hodnotě 100Kč
– 13. plat
– 3 dny sick-days

KONTAKT

Gabriela Pčolová
Gabriela.Pcolova@experis.cz
+420 734 685 709